۰۵ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۵, ۱۳۹۹

عمل بینی گوشتی

فروردین ۵, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

عمل بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی به دلیل نازک بودن غضروف ها و سایر ویژگی های بینی گوشتی ، از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. در جراحی بینی گوشتی صرفا رفع ایرادات ظاهری بینی و برقراری تناسب میان اعضای صورت در اولویت کار قرار دارد. ( عمل بینی اصفهان )


انتخاب جراح بینی

بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم ، نوک پهن ، سوراخ های بزرگ ، نوک افتاده و جعبه ای شکل و وجود منافذ چرب در نوک بینی می باشند که این ویژگی ها فرآیند جراحی را دشوار خواهند نمود.

لذا انتخاب یک جراح بینی که از تبحر و تجربه بالای جراحی بهره مند باشد ، تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی بینی گوشتی خواهد داشت.

روش جراحی بینی گوشتی

روش باز : در این روش برای اعمال تغییرات مورد نظر روی بینی یک برش کوچک در ناحیه کلوملا ایجاد می گردد. این روش ، بهترین روش برای عمل بینی های گوشتی می باشد. زیرا در روش بسته دسترسی به نوک بینی محدود بوده و بنابراین نتیجه عمل بینی رضایت بخش نخواهد بود.
تکنیک جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی دارای بافت استخوانی و غضروفی ضعیفی می باشند. به همین دلیل در جراحی بینی های گوشتی جهت اصلاح فرم بینی و استحکام بخشیدن به آن ، باید غضروف بینی را تقویت نمود ، زیرا در غیر این صورت با گذشت زمان ممکن است بینی دچار افتادگی و ایراداتی از این دست گردد.
نتیجه جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی به مدت زمان بیشتری برای کاهش تورم نیاز دارند و نتیجه عمل بینی گوشتی بعد از گذشت ۶ ماه قابل مشاهده خواهد بود ؛ لذا جهت دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی بینی باید صبور بود.

عمل بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی با لیزر

لازم به ذکر است که علم پزشکی هنوز به درجه ای نرسیده که بتوان عمل بینی را توسط لیزر و بدون جراحی انجام داد.
هزینه جراحی بینی گوشتی

به طور کلی هزینه جراحی بینی ، نیازمند معاینه بیمار و آنالیز دقیق وی توسط جراح بینی می باشد و قبل از انجام معاینات لازم نمی توان قیمت دقیق آن را معین نمود.