۱۳ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۱۳, ۱۳۹۹

زنان عاشق شنیدن این حرفها از همسرشان هستند!!

فروردین ۱۳, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

زنان عاشق شنیدن این حرفها از همسرشان هستند!!

برخی حرف ها باعث می‌گردد همسرتان احساس کند که او یک الهه است. اگر می خواهید وجهه ی خود را نزد همسرتان بالا ببرید و به همسرتان احساس آرامش دهید تا می توانید به او حرف های عاشقانه ای بزنید که عاشق شنیدن آن است…

حرف‌هایی که زنان عاشق شنیدن‌ شان هستند

“روز خوبی داشتی؟”

هنگامی که از همسر خود در مورد چگونگی گذراندن روزش پرسش می‌کنید، برداشت او این خواهد بود که شما انسان با فکری هستید و مشتاقید بدانید وی ساعات کاری خود را چگونه سپری کرده است. اما یـک هشـدار: ایـن سـؤال بـه هـمـسـر شـمـا مجوز آن را خواهد داد که چند ساعتی در مورد کوچک‌ترین اتفاقاتی که برایش افتاده صحبت نمایـد. پس برای مدت زمانی طولانی آماده نشستن و شنیدن داستان‌های او شوید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد: زن‌ها به آن‌چه که در فکر شما می‌گذرد، توجه زیادی دارند. پرسش در مورد چگونگی روز او نشان می‌دهد کـه شمـا پذیرا، مشتـاق و علاقه‌مند به گوش‌دادن حرف‌های همسرتان هستید. با این عمل به او فرصتی می‌دهیـد تا خودش را خـالی نـموده و شما را به‌عنوان هم‌راز و محرم اسرار خود در نظر بگیرد. اگرچه ممکن است بیش از زمانی که انتظار دارید مجبور به شنیدن صحبت‌هایش شوید، اما وقتی تمام شد، او شروع به صحبت در مورد شما خواهد کرد.

“نمی‌تونم بگم چقدر دلربا و زیبا هستی”

همان‌طور که مشخص است، این جمله بـه او این پیغام را می‌رسـاند که وی برای شما جذاب بوده و فرد دیـگری بـه چشم‌تان نمی‌آید. از طرف دیگر باعث افزایش اعتمادبه‌نفس در او خواهد شد. قرار دادن او از بین همتاهایش بر سکوی نخست زیبایی، باعث بالا رفتن اعتمـادبـه‌نفـس وی شـده و سـبـب می‌گـردد تا هـمـسر شمـا در تـصـوراتش بر دوستان هم‌جنس خود بتواند فرمانروایی کند.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : این جمله بخصوص در روابط زناشویی بلندمدّت مؤثر واقع می‌شود، چرا که شما به همسر خود اطمینان می‌دهـید هنوز به او علاقه دارید. در عوض، همسرتان نیز سعی خواهد کرد این زیبایی و دل‌ربایی را با شما تقسیم نماید. سؤالی هست؟ این‌جوری فکر نمی‌کنید؟

“در مورد . . . چه احساسی داری؟”

پرسیدن این سؤال درباره احساس او در مورد هر چیز، به همسرتان نشان می‌دهد که شما خالصانه برای احـساسـات او اهمیت قائل هستید. زن‌ها عاشق بیان احساسات خود در مورد هر موضوع قابل تصوری می‌بـاشند. با این حـال، بـدانید که خود را در دام گفـت‌وگویـی طولانی و عمیق در مورد آن موضوع گرفتار خواهید کرد. بنابراین اگر شب تصمیم به دیدن مسابقه فوتبالی را دارید، این سؤال را مطرح نکنید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : این سؤال بیان‌گر جنبه مهربانی و دلسوزی یک فرد است. وقتی همسرتان درمی‌یابد که شما توجه‌تان را به وی مبذول داشته‌اید، او نـیـز متقابلاً تمام احساسات خود را با شدتی بسیار بیشتر، اهداء خواهد نمود. یعنی اگـر قـبـلاً فـقـط فردی جذاب به‌شمار می‌آمدید، اکنون همانند جواهری در چشم او جلـوه خواهید کرد. متوجه منظورم می‌شوید که؟!

“تو زیباتر از دوستان دیگرت هستی”

قرار دادن او از بین همتاهایش بر سکوی نخست زیبایی، باعث بالا رفتن اعتمـادبـه‌نفـس وی شـده و سـبـب می‌گـردد تا هـمـسر شمـا در تـصـوراتش بر دوستان هم‌جنس خود بتواند فرمانروایی کند. این تحسین و تعریف بسیار مهمی در دنیای زنانه محسوب شده و امتیاز شما را در نزد همسرتان ارتقای چشمگیری خواهد داد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می‌گردد : گذشته از این‌ که باعث می‌گـردد او از لحاظ زیبایی ظاهری خود را برتر از اطرافیانش تصور کند، این جمله کوتاه به همسرتان تفهیم می‌کند که شما تا چه حد برای وی ارزش قائل هستید. بعلاوه، زمانی که دوستانش پیش شـما هستند، کمتر احساس نگرانی خواهد کرد. او در مـورد خـودش احـسـاس خـوبـی نموده و پاداش سلیقه به خرج دادن شما را خواهد داد. با این حال، یک احتمال جانبی بالقوه وجود دارد: یک همسر حسود این سخن را مدرکی برای متهم نمودن شما به این‌که قصد برانداز نمودن و چشم دوختن به دوستانش را دارید، به‌شمار خواهد آورد.