۲۴ مهر ۱۳۹۸
مهر ۲۴, ۱۳۹۸

جراحی بینی گوشتی

مهر ۲۴, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی : بینی در مرکز صورت قرار گرفته است و تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد ، به همین دلیل است که بیشتر مردم به دنبال انجام جراحی بینی هستند. در حالت کلی بینی ها را می توان به سه دسته بینی استخوانی ، بینی گوشتی و بینی نیمه غضروفی تقسیم کرد که ما در این مقاله در رابطه با بینی گوشتی صحبت خواهیم کرد.

برخلاف اسم و تصورات عامه مردم ، بزرگی بینی های گوشتی به علت وجود گوشت یا عضله نمی باشد بلکه آن ها دارای تعداد بسیار زیادی غدد چربی یا بافت در پوست بینی شان می باشند و همین امر موجب بزرگی آن ها شده است.

عمل آن دسته از بینی های گوشتی که ضخیمی پوست شان به علت وجود غدد چربی می باشد بسیار راحت تر از دسته دیگر است و هم چنین نتیجه بهتری نیز از عمل زیبایی بینی دریافت می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های بینی گوشتی ، وجود غضروف ضعیف می باشد.

بسیاری از افراد علاقه به انجام جراحی بینی دارند اما به دلیل آن که بینی شان گوشتی است و مطالبی درباره برگشت پذیری بینی های گوشتی شنیده اند از انجام عمل زیبایی بینی منصرف می شوند ، درباره این موضوع باید بگوییم که در گذشته به علت استفاده از تکنیک های نامناسب ، احتمال برگشت بینی های گوشتی به حالت اولیه خود وجود داشت اما امروزه به هنگام انجام جراحی بینی گوشتی ، از تکنیک های نوین و استانداری استفاده می شود که احتمال برگشت پذیری بینی های گوشتی را به حداقل رسانده است ؛ بنابراین شما می توانید بدون نگرانی جهت انجام جراحی بینی به جراح بینی مورد نظر خود مراجعه کنید.

جراحی بینی با لیزر

احتمالا بسیاری از شما مطالبی در رابطه با انجام جراحی بینی با لیزر شنیده اید اما باید بگوییم هیچ از کدام از این مطالب صحت علمی ندارد و تنها جهت جلب توجه و تبلیغات در سایت های گوناگون نوشته می شود ؛ تنها کاربرد لیزر در جراحی زیبایی بینی ، رفع جای اسکار ناشی از برش های عمل زیبایی بینی می باشد.

عمل بینی گوشتی فانتزی

نمی توان در بینی های گوشتی به علت ویژگی های منحصر به فردشان تغییرات زیادی را اعمال کرد از این رو آن ها کاندید مناسبی جهت انجام جراحی بینی فانتزی نمی باشند و انجام جراحی بینی طبیعی بهترین گزینه برای آن ها است.

جراحی بینی گوشتی استخوانی

بینی های نیمه غضروفی ، یکی از انواع بینی می باشند که ترکیبی از بینی های استخوانی و بینی های گوشتی هستند ؛ این نوع از بینی ها ویژگی هر دو نوع دیگر بینی را دارا می باشند.

هزینه عمل بینی

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی ابتدا بیماران باید معاینه شوند.