۱۹ خرداد ۱۳۹۹
خرداد ۱۹, ۱۳۹۹

جراحی بینی باز

خرداد ۱۹, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

جراحی بینی باز

جراحی بینی باز : به طور کلی جراحی بینی ( رینوپلاستی ) یکی از رایج ترین فعالیت های زیبایی است که طی آن جراح به اصلاح مشکلات ظاهری بینی می پردازد. علاوه بر جنبه زیبایی ، در این جراحی ایرادات عملکردی بینی همچون مشکلات تنفسی نیز برطرف خواهد شد. اما انجام جراحی بینی از دو روش امکان پذیر است : ( جراح بینی مشهد )

جراحی بینی باز
و جراحی بینی به روش بسته
اینکه جراحی بینی از چه طریقی انجام شود ، به سلیقه و نوع مهارت جراح بینی بستگی دارد و تاثیری در نتیجه نخواهد داشت. اما در روش بسته امکان ایجاد تغییرات کمی محدود تر خواهد بود.

جراحی بینی باز به چه صورت انجام می شود ؟
در این جراحی در کلوملا برش هایی ایجاد خواهد شد. در واقع کلوملا به تیغه میانی بینی گفته می شود که مابین سوراخ های بینی قرار داشته و آن را به دو نیم تقسیم کرده است. به همین خاطر پوست بینی قابلیت جدا شدن از استخوان بینی را دارد و برای جراح این امکان فراهم می شود که به ساختمان بینی دسترسی کامل داشته باشد. در واقع از آنجایی که جراح به بینی اشراف دارد می تواند نسبت به برطرف کردن کلیه ایرادات ساده و پیچیده بینی اقدام نماید.

به همین دلیل غالباً جراحان بینی ، جراحی بینی به روش باز را ترجیح می دهند و از این طریق نسبت به عمل بینی اقدام می کنند. در واقع در این روش جراح قدرت مانور بیشتری دارد.

اما باید گفت که در جراحی بینی باز به دلیل اینکه پوست به طور کامل از اسکلت بینی جدا شده و فاصله می گیرد ، میزان تورم و کبودی بیمار پس از جراحی ، بیشتر خواهد بود.

جراحی بینی به روش باز برای انواع مدل های بینی گوشتی ، استخوانی و ترمیمی مناسب است و از طریق آن می توان کلیه ایرادات بینی را برطرف نمود.

هزینه جراحی بینی باز
افرادی که قصد انجام رینوپلاستی را دارند باید جهت کسب اطلاع از هزینه این جراحی با مطب تماس بگیرند و حتما مورد معاینه قرار گیرند. جراح بینی پس از معاینه و تشخیص میزان ایرادات بینی هزینه جراحی را به اطلاع بیمار می رساند.