۰۵ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۵, ۱۳۹۹

بهترین جراح بینی

فروردین ۵, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی : یکی از اصلی ترین عوامل اثرگذار در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، جراح بینی می باشد ؛ به همین علت انتخاب جراح زیبایی بینی از اهمیت بسیار برخوردار است و افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند. ( جراح بینی در تهران )

انتخاب بهترین جراح بینی

بسیاری از افرادی که تصمیم به انجام جراحی بینی گرفته اند ، در حین انتخاب جراح بینی سردرگم می شوند ؛ چرا که با جراحان بینی آشنایی ندارند ، آن ها جهت به دست آوردن آشنایی نسبی با جراحان بینی می توانند به جستجو در اینترنت پرداخته یا اینکه از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرند.

مراجعه به سایت و صفحه اینستاگرام جراحان بینی ، نیز کمک شایانی در انتخاب جراح بینی به بیماران میکند ؛ چرا که بیماران می توانند نمونه کار و سوابق پزشکی آن ها را مشاهده کنند.

شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی ، نیز کمک بسیاری به انتخاب بیماران می کند ؛ چرا که بیماران در جلسه مشاوره با جراح زیبایی بینی می توانند خواسته و انتظارات خود را بیان کرده و نظر جراح بینی را جویا شوند.

ویژگی های بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی ، فردی است که اولویت وی سلامت بیماران باشد نه منافع مالی خود.

جراح بینی باید در رابطه با تمامی نکات و مراقبت های قبل و بعد از عمل زیبایی بینی به طور مفصل به بیماران توضیح دهد.

جراح بینی باید صبور باشد تا بتواند با آرامش به تمامی خواسته و انتظارات بیماران از جراحی زیبایی بینی گوش فرا دهد و در صورتی که خواسته آن ها غیر منطقی بود با دلایل علمی و منطقی آن ها را متقاعد کند ، اگر بیماران از خواسته غیرمعقول خود صرف نظر نکرده و اصرار به انجام آن ورزیدند ، جراح بینی باید از انجام جراحی زیبایی بینی آن ها صرف نظر کند.

جراح زیبایی بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند بین بینی و دیگر اعضا صورت تناسب برقرار کند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

بیمارانی که تصمیم به انجام جراحی بینی گرفته اند ، اما از قیمت آن آگاهی ندارند باید جهت انجام معاینه به جراح بینی مراجعه کرده تا قیمت جراحی زیبایی بینی آنان مشخص گردد ؛ چرا که هزینه عمل زیبایی بینی از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد و ما قادر به بیان قیمت مشخصی برای آن نیستیم.